A tavalyi év egyik legnagyobb szenzációja volt, hogy a The Gathering a Mandylion harmincéves jubileuma kapcsán, néhány ünnepi koncert erejéig újra összeállt Anneke van Giersbergen énekesnővel. A hatalmas érdeklődés miatt ezeket a koncerteket idén komplett turné is követi, amelynek magyar állomása is lesz június 27-én, a Barba Negra színpadán. Annekét kérdeztük a nagy egymásra találásról.




























