Shock!

június 26.
péntek
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Apokaliptikus acél: hallgasd meg a Nargaroth elveszett albumát!

Apocalpytic Steel címmel megjelent a Nargaroth új albuma, amely elveszett albumnak is tekinthető. Az anyag most hivatalosan végighallgatható.

0330nargaroth

2014 szeptemberében, mindössze néhány nap alatt rögzítette az Apocalyptic Steel című lemez alapjait Rene „Ash" Wagner énekes szólózenekara, a Nargaroth. Ash ezután félretette az albumot, és inkább egy másikat jelentetett meg 2017-ben, Era Of Threnody címmel, most azonban ismét előszedte a felvételeket, és június 26-án meg is jelentette azokat a Season Of Mist gondozásában. „Ez itt a Nargaroth legdirektebb formája: kilenc szennyes, sallangmentes black metal dal a régi Judas Priest, az Accept, a Deicide és az Obituary attitűdjével" – mondja róla.

nargaroth_cA lemezre az alábbi dalok kerültek fel:

01. Intro
02. Steel Apocalypse
03. Twisted Steel
04. I Drink Alone
05. Metalheart
06. Dresden
07. Shelter The Faithless
08. Man Of Mayhem
09. Requiem Germania

A csapat jelenlegi felállásában Ash meleltt Fernando Cortez gitáros (Hacavitz, Ash Nazg Burz, Through Torment), Julio Rodas gitáros (Dreamlore, Tim-Ripper-Owens) és Pavulon dobos (Vader, Belphegor, Decapitated, Vltimas) játszik. A lemez alább hivatalosan, teljes egészében meghallgatható.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Peter Gabriel - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. május 6.

 

Anna Murphy - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Royal Hunt - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Volbeat - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. június 18.

 

Poisonblack - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.