Februárban, Sajnálom címmel új dalt mutatott be az egykori The Bedlam tagjaiból alakult, ám időközben ezzel együtt is komoly változásokon átesett Nomad. A 2014-es Hotel Polimer albummal komoly szakmai- és közönségsikereket elérő zenekar már készített rádiós témát a Légy jó formájában, de ezzel az új felvétellel minden korábbinál dallamosabb és fogósabb oldalát tárja fel a csapat, akik nyárig a Road vendégeként járják majd az országot. Jánosi Szabolcs gitárosnak, azaz Cicónak tettük fel kérdéseinket az aktuális történésekről.




























