Trinity címmel jelenik meg a harmadik Omega Diatribe-stúdióalbum április 1-jén, a Metal Scrap kiadó gondozásában, amelyet most nálunk hallgathatsz meg először. A zenekar életében komoly változások álltak be tavaly, hiszen énekest cseréltek, és ezúttal már a tavaly érkezett új frontemberrel, Lucsányi Milánnal készítették el az anyagot. További jelentős újdonság, hogy a lemez producere az európai durvametal-underground egyik nagyágyúja, a dán Tue Madsen volt, akit többek között a Sick Of It All, a The Haunted, a Himsa, a Dark Tranquillity vagy az Ektomorf mellől lehet ismerni, és az Omega Diatribe-nál is bevált. A lemezpremier mellé természetesen Hájer Gergő gitárost is megkérdeztük arról, mit érdemes mindenképpen tudni a Trinityről, amit a beszélgetés alatt elindítva lehet meghallgatni.




























