Harmadszor ugrik fejest a Sony egy saját képregényes filmuniverzumba, és egyre gyorsabban fut zátonyra ezekkel a próbálkozásokkal. Két befuccsolt Pókember-széria után a stúdió most Peter Parker egyik főellenségéhez, Venomhoz nyúlt, de a film sajnos pontosan olyan lett, mint amitől előzetesen tartani lehetett. Sőt, még rosszabb, a Venom ugyanis nem pusztán lapos, anakronisztikus és identitászavaros, hanem sajnos szándékolatlanul nevetséges is. Tom Hardy azért persze hozza a formáját, de itt most sajnos ez is kevésnek bizonyul.




























