Faltad valaha is Stephen King regényeit? Az olyanokat, mint az AZ, a Carrie, a Tűzgyújtó, vagy akár a Borzalmak városa? Amikben egy-két-sok tinédzser arra kárhoztatott, hogy rendkívüli pszichés képességekkel bírjon, és ezt valahogy feldolgozza, vagy simán csak egyszerű, hétköznapi gyerekként megküzdjön valami misztikus-emberfeletti lénnyel? Ismered Ray Bradburytől a Gonosz lélek közeleg-et, ami talán az őseredője minden olyan történetnek, ami a felnőtté válás nehézségeinek bemutatását kavarja össze a misztikummal? Vagy akár Dean R. Koontzot is vágod, különös tekintettel A rettegés ajtajára, amiben a kislányt a szenzordeprivációs kamrába zárták? A Stranger Things alkotói mindet ismerik.




























