Amíg Budapest levegőjét rontottam egykor, elég sokszor kereszteztük egymás útját, olykor vodka is került az asztalra, téma meg mindig volt rengeteg. De nem nosztalgiázom, nincs is miért, itt az új Halottkémek lemez, bitangul szól, tép, sodor, a címe - mint fent - Naptánc, decemberben jött ki s hamarosan "napvilágot lát" Németföldön és Amerikában is. A vonal túlsó végén Grandpierre Attila (énekes, frontember, sámán, csillagász, cimbora és… a sor tán végtelen… ) …























