Az elektronikus metalcore egyik kulcszenekara, az Enter Shikari régi ismerősként tér vissza Budapestre ‒ ezúttal az Akvárium Klubba, az A38 Hajó szervezésében. A buli dátuma 2019. április 4. lesz.



Több mint tizennégy év szünet után, március végén új lemezzel tért vissza a Zeke. A csapat ősszel Budapesten is bemutatja a Hellbender című albumot.
Szeptember 5-én ismét Budapesten, az A38 Hajón koncertezik a Pain Of Salvation. A zenekar a tavalyi In The Passing Light Of Day album turnéja keretében érkezik Magyarországra.