Aki egyszer is belekóstolt a Volbeat zenéjébe, vagy megnézte őket koncerten, garantáltan a zenekar bűvkörébe került. Az meg tiszta mázli, hogy idén egy önálló koncert után másodszor is meg lehetett őket nézni – igaz, a Metallica előtt. A koncert kora délutánján nyílt lehetőségünk beszélgetni a zenekarral, ráadásul rögtön kettőjükkel:



























