Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Biss: Face-Off

Bevallom, bajban voltam ezen album értékelése kapcsán. Már a klisés borító sem ígért semmi újat, vagy éppen egyedit. Aztán böngésztem egy kicsit a Biss zenekar történetében is, és az sem jelentett túl sok jót, hogy a 2002-ben alakult zenekar immár harmadik lemezét adja ki - a harmadik énekessel...

megjelenés:
1998
kiadó:
AOR Heaven / GerMusica Promotion
pontszám:
2 /10

Szerinted hány pont?
( 0 Szavazat )

Még akkor is, ha olyan nevekről van szó, mint pl. Michael Bormann (ex-Jaded Heart). Na mindegy, mondtam, félre az előítéletekkel, hiszen az új énekes Marc Storace (emlékszik valaki még a Krokusra?). Végighallgattam a dalokat egyszer. Kétszer. Majd megpróbáltam végighallgatni harmadszor is. Tudom, hogy manapság nehéz a hard rock/AOR stílusban sok újat nyújtani, de ez a lemez is inkább a nosztalgiázóknak való. Pedig nagyon sok szám ígéretesen indul, jó kemény gitártémákkal, azonban hamar ellaposodnak.

Erre még a feleségem is azt mondta: "ez olyan, mint a nyolcvanas években a KISS, manapság viszont lagymatag. A Biss név is vajon a KISS-ből jön?" Igen olyan nevek jutnak eszembe az album kapcsán, mint a Kiss, a Krokus, esetleg egy nagyon picit a Rainbow...

Szóval csak Krokus-fanatikusoknak, és kiéhezett hard rockereknek!

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Red Dragon Cartel - Budapest, A38, 2014. május 5.

 

Uriah Heep - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. szeptember 21.

 

Testament - Budapest, Zöld Pardon, 2013. június 24.

 

Whitesnake - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. július 13.

 

Die Krupps - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Apocalyptica - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.