Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Először lép fel Magyarországon a The Atomic Bitchwax

0221bitchwaxOktóber 23-án, a Desszert Feszt keretei között első ízben érkezik Magyarországra a The Atomic Bitchwax. A stonerszíntér egyik kultbandája a Dürer Kert Room041-ben ad koncertet.

Vasárnap pályafutása során először Budapesten lép fel az Atomic Bitchwax. A bandát Chris Kosnik alapította 1993-ban, aki a dobos Bob Pantellával jelenleg a Monster Magnet csapatát is erősíti. A banda azóta hat sorlemezt jelentetett meg, a legutóbbi tavaly jött ki Gravitron címmel. Hatalmas zenélésre lehet tehát számítani október 23-án, a Dürer Kert középső termében, ahol a bemelegítésről két megbízható magyar zenekar gondoskodik.

A menetrend így fest:

19:30 – kapunyitás
20:00 - 20:30 – Burning Full Throttle
20:50 - 21:30 – The Trousers
21:50 – The Atomic Bitchwax

További részletek itt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Slipknot - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2015. február 5.

 

Uriah Heep - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. szeptember 21.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Die Krupps - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Symphony X - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

After All - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.