Shock!

május 13.
szerda
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Új helyszínen a keddi budapesti Almanac-koncert

0130almanacFebruár 7-én önálló koncerttel tér vissza Budapestre az Almanac. A zenekar főnöke Victor Smolski, a Rage egykori fehérorosz gitármestere, a bulit pedig logisztikai okokból nem az eredetileg tervezett Barba Negrában rendezik.

A Rage ex-gitárosa, Victor Smolski új bandája, az Almanac tavaly márciusban már bemutatkozott Budapesten, ugyanakkor 2017 februárjában önálló turnéval érkezik hozzánk a csapat. A koncert február 7-én lesz, viszont az eredeti tervekkel ellentétben nem a Barba Negrában, hanem logisztikai okokból a Dürer Kertben. A körút állandó vendége a német power / heavy metal banda, a Gloryful és a szintén német gót, indusztriális Lichtgestalt, részletek itt.

Az Almanac első albuma, a remekül sikerült Tsar tavaly jelent meg.

 

Hozzászólások 

 
+5 #2 Korpusz 2017-02-06 16:48
Igen, én is a kisszámú elővételes jegyeladásra gyanakszom. Pedig ha a fővárosban élnék, megnézném, mert nagyon tetszik a Tsar.
Idézet
 
 
+8 #1 bogar 2017-02-06 16:32
Gyanítom, hogy a facebook eseménynél látható 63 résztvevő a logisztikai ok.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Hirdetés

Kereső

Hirdetés

Hozzászólások

Galériák

 

Anna Murphy - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Helloween - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Jerry Lee Lewis - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2010. október 31.

 

Muse - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 15.

 

30 Seconds To Mars - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 13.

 

Wisdom - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 14.