Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Sepsis: friss dallal jelentkezett a Lamb Of God

Három évvel a legutóbbi lemez után új dalt tett közzé a Lamb Of God. Randy Blythe-ék jövőre egy teljes albumot is megjelentetnek, méghozzá a Century Media gondozásában.

1003lambofgod

2022-ben jelent meg a richmondi Lamb Of God legutóbbi nagylemeze, az Omens. A zenekar most a Century Mediához szerződött, és már itt érkezik majd meg a folytatás valamikor jövőre, most pedig a Sepsis című dallal ünneplik meg az új korszak kezdetét. „A Sepsis a helyi, richmondi underground zenekarait ünnepli, akiket nagyon nagyra tartottunk, amikor megalapítottuk a Lamb Of God elődjét, a Burn The Priestet – mondja Mark Morton gitáros. – Olyan csapatokat, mint a Breadwinner, a Sliang Laos vagy a Ladyfinger, akikre Richmondon kívül sosem irányult szélesebb figyelem, mi azonban rengeteget hallgattuk őket. A dal egyenes vonalat húz feléjük, hiszen mi is innen érkeztünk, amikor a pincében elkezdtük összerakni az első közös dalainkat.”

A zenekar idén már csak néhány észak-amerikai koncertet ad. További részletek az új lemezről remélhetőleg hamarosan.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2013. július 9.

 

Nitzer Ebb - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Symphony X - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Muse - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 15.

 

Wackor - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.