Shock!

június 28.
vasárnap
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Októberben ismét Budapesten lép fel a Nightwish volt basszer/énekese

Ismét Budapesten köszönthetjük Marko Hietalát. A Nightwish egykori ikonikus hangja és basszusgitárosa október 21-én koncertezik a Barba Negrában.

0204marko

Marko Hietala neve több mint négy évtizede egyet jelent a minőségi heavy metallal. Legyen szó a Tarotról, a Sinergyről vagy a Nightwishben töltött meghatározó éveiről, jellegzetes hangja és mennydörgő basszustémái világszerte visszhangoztak már a legnagyobb arénákban. Tarja Turunennel közös tavalyi hazai fellépése után Marko most saját zenekarával, a Marko Hietala – European Tour 2026 keretében tér vissza Budapestre. A basszer a tavalyi Roses From The Deep albumot népszerűsíti csapatával.

A koncert október 21-én lesz a Barba Negrában, további információk hamarosan. Részletek itt.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
#1 Ákos 2026-02-04 19:14
A Tarottal is alkothatna már valamit.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Winery Dogs - Budapest, Barba Negra Music Club, 2016. február 17.

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Helstar - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Psychotic Waltz - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Stuck Mojo - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 2.

 

Wackor - Budapest, Wigwam, 2005. március 18.