Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Novemberben újra Budapesten játszik a Zeke

Több mint tizennégy év szünet után, március végén új lemezzel tért vissza a Zeke. A csapat ősszel Budapesten is bemutatja a Hellbender című albumot.

0202zeke

Pár koncertet leszámítva gyakorlatilag semmit nem csinált a 2004-es ’Til The Living End lemez óta a seattle-i Zeke, de pár héttel ezelőtt épp olyan hirtelen tért vissza a színre a 21. század egyik legtökösebb punkcsapata, mint ahogy eltűntek: március 30-án jelent meg a Relapse-nél az új album Hellbender címmel.

A kiváló album mellé további jó hírekkel szolgálhatunk: a Kultiplexben adott, legendás tizenhárom évvel ezelőtti koncert után a csapat ismét Budapesten lép fel. A buli november 23-án lesz a Robotban, részletek itt.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
+3 #1 trey 2018-05-22 15:28
akkor mar csak egy kerdes van:

Slayer bucsubuli Becsben vagy Zeke itthon??

en jelen pillanatban meg nem tudok valasztani..
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Deep Purple - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. február 17.

 

Perfect Symmetry - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Slayer - Tokaj, Hegyalja Fesztivál, 2011. július 15.

 

Nitzer Ebb - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Jerry Lee Lewis - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2010. október 31.

 

Wackor - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.