Shock!

június 28.
vasárnap
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Nem akaratunk szerint cselekszünk, hanem algoritmusok döntése alapján”

Március 27-én jelenik meg az Only Human debütáló nagylemeze. A konceptsztorit elmesélő Planned Obsolencesce-ről máris meghallgatható az első felvezető dal.

0122onlyhuman

A Season Of Mistnél érkezik tavasszal a dán Only Human első nagylemeze. Patrick Grønbæch Christensen énekes, Martin Hastrup gitáros, Jack Kijne gitáros, Andreas Pröll dobos és Guillaume Blanjean basszer disztopikus konceptsztorit mesélnek el első albumukon. „Azt akartuk, hogy legyen mondanivalója a zenekarnak – mondja a produceri feladatokat is ellátó frontember. – A Planned Obsolencesce célja ráébreszteni az embereket, milyen módokon hatol be a társadalom szövetébe a technokrácia. Mai valóságunkban az ember fogyasztásra szánt, eldobható termék. Lemondtunk a kritikus gondolkodásról is: nem akaratunk szerint cselekszünk így vagy úgy, hanem algoritmusok döntése alapján. És a világban azért haladnak rossz irányba a dolgok, mert az emberek feladják, pedig semmi sem onlyhuman_creménytelen. Felvehetjük a harcot, és ez az album remélhetőleg ráveszi a hallgatót, hogy elgondolkodjon, mennyivel többet ér az emberség a profitnál."

A dallista az alábbi:

01. Drift (4:44)
02. The Sun and the Moon (3:54)
03. Steep Descent (5:56)
04. Death Cult (3:40)
05. Techno Fascist (6:01)
06. Automata (6:12)
07. Aspire (4:22)
08. Breach (5:41)

Az Automata máris meghallgatható.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anneke Van Giersbergen - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Leander Rising - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. február 7.

 

Helstar - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Magma Rise - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2005. november 12.