Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Meghalt Sebastian Marino

57 éves korában elhunyt Sebastian Marino. A gitáros az Anvilben és az Overkillben is játszott a '90-es években.

0103marino

Tragikus hirtelenséggel, egyelőre ismeretlen okokból elhunyt Sebastian Marino, az Anvil és az Overkill egykori gitárosa. Sajtóinformációk szerint a zenész egy újévi hangmérnöki munka során lett rosszul Floridában, azonnal kórházba szállították, de már nem tudták megmenteni az életét. 57 éves volt.

Sebastian Marino annak idején a kanadai Anvil soraiban kezdte professzionális zenei pályafutását, és az 1991-es Worth The Weight lemezen játszott először. Később bekerült az Overkillbe, ahol három albumhoz tette hozzá a magáét: az 1996-os The Killing Kindhoz, az 1997-es From The Underground And Below-hoz és az 1999-es Necroshine-hoz. Miután visszavonult az aktív zenéléstől, a zeneipar háttérszegmensében tevékenykedett tovább, éveken át dolgozott például Carl Palmer csapatainak stábjában vagy a Yesszel is. Jó kapcsolata eközben korábbi zenekaraival is megmaradt.

 

Hozzászólások 

 
#3 The_Sentinel 2023-01-04 00:03
RIP

Nálam a Killing Kind van ott az Overkill Top 5-ben.
Idézet
 
 
#2 Chris92 2023-01-03 18:38
Hatalmas lemezeken játszott, Isten nyugosztalja!
Idézet
 
 
#1 Robert1982 2023-01-03 17:26
Nyugodjék békében és legyen könnyű neki a föld! Az egyik kedvenc Overkill albumom a Necroshine!
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Perfect Symmetry - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Volbeat - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. június 18.

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2012. július 11.

 

Magma Rise - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Wisdom - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.