Shock!

június 06.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Leatherwitch: hónap végén jön az első album, nézd meg a Heroes And The Dice videóját!

Május 29-én jelenik meg a Listenable Recordsnál a Leatherwitch első albuma. A projekt motorja Marta Gabriel, a nemrég feloszlott Crystal Viper énekesnője.

0311marta

Tavaly nyáron némileg váratlanul, egy szűkszavú közleményben tudatta feloszlását a nyilvánossággal a Crystal Viper. Az elsősorban énekes/basszer/gitárosával, Marta Gabriellel azonosított lengyel csapat nem fűzött bővebb kommentárt a döntéshez, Marta azonban máris bemutatta új formációját. A Leatherwitch a Listenable kiadóhoz szerződött, és First Spell címmel érkezik az első album a hónap végén, ami gyakorlatilag szólólemeznek tekinthető, hiszen Marta mindent maga játszott fel rá a gitárszólók kivételével, utóbbiakért Giuseppe Taormina felelt.

leatherwitch_cA lemezre az alábbi dalok kerülnek fel:

01. Heroes And The Dice
02. Beast Inside
03. Bound By The Night
04. Silver Stallions
05. Living In The Fast Lane
06. The New Beginning
07. Two Tons Of Steel
08. In The Middle Of The Night
09. Walls Of Jericho / Ride The Sky (CD bónusz)
10. Black Wind, Fire And Steel (vinyl bónusz)

A Beast Inside már ismert, most bemutatták az anyagról a Heroes And The Dice című dalt is.

 

Hozzászólások 

 
#1 Tulus 2026-05-14 19:24
Kedvelem Mártát, egy tök aranyos, kedves (és nem utolsósorban szép) lány.
Viszont a zenéit nem vagyok képes meghallgatni, olyan becsületes iparosmunka, amit csinál, semmi több.....
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Helstar - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Slayer - Tokaj, Hegyalja Fesztivál, 2011. július 15.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2007. július 11.

 

Watch My Dying - Budapest, Almássy téri Szabadidőközpont, 2007. március 23.