Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Kezdődik a munka az új Paradise Lost-lemezen

0907plostŐsszel megkezdi a munkát új albumán a Paradise Lost. Ez lesz a zenekar első nagylemeze az új kiadónak, a Nuclear Blastnek.

Két jelentős változás is beállt a Paradise Lostnál az utóbbi hónapokban: a brit doomsterek a Nuclear Blasthez szerződtek, illetve immáron hivatalosan is tag lett náluk az a fiatal finn dobos, név szerint Waltteri Väyrynen, aki a tavalyi The Plague Within lemez turnéin játszott az albumot feldoboló Adrian Erlandsson helyén. A zenekar most megkezdte a munkát a folytatáson. „Sűrű hónapok állnak mögöttünk, és a Torcyban rendezett Fall Of Summer fesztivál az utolsó fesztiválfellépésünk volt az idei évben”, tette közzé a Facebookon a csapat. „Most elérkezett az idő, hogy az egész őszt végigdolgozzuk a The Plague Within folytatásán, amely az első lemezünk lesz a Nuclear Blastnél!”

A banda tavaly október végén Budapesten is fellépett. Nick Holmesszal készített akkori interjúnkat itt olvashatod.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
+2 #1 necromedve 2016-09-08 13:16
Ilyen név esetén maradjunk inkább a fiatal finn dobos kifejezésnél... ;)
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2013. július 9.

 

Mercenary - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

A Life Divided - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.

 

Orphaned Land - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

Watch My Dying - Budapest, Almássy téri Szabadidőközpont, 2007. március 23.