Shock!

június 28.
vasárnap
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Elhunyt Mark Shelton

0728sheltonMeghalt Mark „The Shark" Shelton. A Manilla Road alapító gitáros/énekesét 60 éves korában érte a halál, a zenekar jövője meglehetősen bizonytalannak tűnik nélküle.

Váratlanul, július 27-én elhunyt Mark Shelton, a kultikus Manilla Road alapító főnöke. A tragédia körülményeiről egyelőre nem tudni bővebbet, de több, a zenekarhoz közeli forrás is megerősítette. Noha hivatalos nyilatkozat egyelőre nem érkezett, annyi elég valószínű, hogy a különleges hangulatú, epikus heavy metaljáról ismert zenekar jövője finoman szólva is bizonytalan, hiszen a gitáros nemcsak az egyetlen fix tagnak számított a Manilla Roadban 1977 és 1990 között, illetve a 2001-es újjáalakulás után, hanem a jellegzetes hangzás fő letéteményesének is.

A Manilla Road összesen tizennyolc stúdióalbumot és több koncertlemezt jelentetett meg pályafutása során, legutóbbi nagylemezük tavaly jelent meg To Kill A King címmel.

 

Hozzászólások 

 
#1 boozoo 2018-09-01 00:47
Hmm, sajnálom az öreget. Én szerettem a zenéjüket, a Crystal Logic és a The Deluge nem rossz lemezek, sőt a cápa akusztikus lemeze kifejezetten tetszett (Obsidian Dreams)

R.I.P.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

King 810 - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2015. február 5.

 

Volbeat - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. június 18.

 

Voivod - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Muse - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 15.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2007. július 11.