Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés
Hiba
  • Delete failed: '5e430bab3643fa57c2d61b22b7738559.php'

Együtt lép fel Budapesten a Ministry és a The 69 Eyes

Közös turnéra indul a Ministry és a The 69 Eyes. A páros novemberben érkezik Budapestre.

0324ministry

Al Jourgensen is úgy töltötte a karanténidőszakot, mint sok más zenész: nézte a tévében a járványhíreket és az Egyesült Államok turbulens eseményeit, közben pedig zenét írt házistúdiójában. Ezeknek az élményeknek a lecsapódása a Ministry tavaly októberben megjelent, Moral Hygiene című nagylemeze, amit az indusztriális vonal egyik alapzenekara élőben is bemutat nekünk, 2022. november 21-én a Barba Negrában.

Az amerikaiakhoz egy másik régi jó ismerős, a finn The 69 Eyes csatlakozik ezen a turnén: az 1989 óta aktív Helsinki Vámpírok West End című új lemezüket hozzák, amit a megszokott sötét dallamok és Jyrki 69 összetéveszthetetlen hangja tesz különlegessé. Az estét egy másik amerikai indusztriális csapat, a 3Teeth nyitja majd. A jegyértékesítés március 25-én, 11 órakor indul a Rock 1 hálózatában. Részletek itt.

 

Hozzászólások 

 
#1 nikfisz 2022-03-25 00:30
Király párosítás!!!
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Megadeth - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Helloween - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.

 

Whitesnake Tribute Band - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. május 4.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2005. november 12.

 

Wackor - Budapest, A38, 2004. szeptember 29.