Shock!

június 28.
vasárnap
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Azt akartuk, hogy legyen mondanivalója a zenekarnak”

Március 27-én jelenik meg az Only Human debütáló nagylemeze. A konceptsztorit elmesélő Planned Obsolencesce most végighallgatható.

0122onlyhuman

A Season Of Mistnél jelenik meg a mai napon a dán Only Human első nagylemeze. Patrick Grønbæch Christensen énekes, Martin Hastrup gitáros, Jack Kijne gitáros, Andreas Pröll dobos és Guillaume Blanjean basszer disztopikus konceptsztorit mesélnek el első albumukon. „Azt akartuk, hogy legyen mondanivalója a zenekarnak – mondja a produceri feladatokat is ellátó frontember. – A Planned Obsolencesce célja ráébreszteni az embereket, milyen módokon hatol be a társadalom szövetébe a technokrácia. Mai valóságunkban az ember fogyasztásra szánt, eldobható termék. Lemondtunk a kritikus gondolkodásról is: nem akaratunk szerint cselekszünk így vagy úgy, hanem algoritmusok döntése alapján. És a világban azért haladnak rossz irányba a dolgok, mert az emberek feladják, pedig semmi sem onlyhuman_creménytelen. Felvehetjük a harcot, és ez az album remélhetőleg ráveszi a hallgatót, hogy elgondolkodjon, mennyivel többet ér az emberség a profitnál."

A dallista az alábbi:

01. Drift (4:44)
02. The Sun and the Moon (3:54)
03. Steep Descent (5:56)
04. Death Cult (3:40)
05. Techno Fascist (6:01)
06. Automata (6:12)
07. Aspire (4:22)
08. Breach (5:41)

A lemez a megjelenés alkalmából most teljes egészében, hivatalosan végighallgatható.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Iron Maiden - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Peter Gabriel - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. május 6.

 

Uriah Heep - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. szeptember 21.

 

Poisonblack - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Dark Tranquillity - Budapest, Dürer Kert, 2010. október 14.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.