Shock!

június 28.
vasárnap
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Azért haladnak rossz irányba a dolgok, mert az emberek feladják”

Március 27-én jelenik meg az Only Human debütáló nagylemeze. A konceptsztorit elmesélő Planned Obsolencesce-ről már a harmadik előzetes tétel is meghallgatható.

0122onlyhuman

A Season Of Mistnél érkezik tavasszal a dán Only Human első nagylemeze. Patrick Grønbæch Christensen énekes, Martin Hastrup gitáros, Jack Kijne gitáros, Andreas Pröll dobos és Guillaume Blanjean basszer disztopikus konceptsztorit mesélnek el első albumukon. „Azt akartuk, hogy legyen mondanivalója a zenekarnak – mondja a produceri feladatokat is ellátó frontember. – A Planned Obsolencesce célja ráébreszteni az embereket, milyen módokon hatol be a társadalom szövetébe a technokrácia. Mai valóságunkban az ember fogyasztásra szánt, eldobható termék. Lemondtunk a kritikus gondolkodásról is: nem akaratunk szerint cselekszünk így vagy úgy, hanem algoritmusok döntése alapján. És a világban azért haladnak rossz irányba a dolgok, mert az emberek feladják, pedig semmi sem onlyhuman_creménytelen. Felvehetjük a harcot, és ez az album remélhetőleg ráveszi a hallgatót, hogy elgondolkodjon, mennyivel többet ér az emberség a profitnál."

A dallista az alábbi:

01. Drift (4:44)
02. The Sun and the Moon (3:54)
03. Steep Descent (5:56)
04. Death Cult (3:40)
05. Techno Fascist (6:01)
06. Automata (6:12)
07. Aspire (4:22)
08. Breach (5:41)

A már ismert Automata és Breach után most a Techno Fascist című dal is meghallgatható.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Winery Dogs - Budapest, Barba Negra Music Club, 2016. február 17.

 

Red Dragon Cartel - Budapest, A38, 2014. május 5.

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2013. július 9.

 

Mercenary - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Watch My Dying - Gödöllő, Trafó, 2003. május 23.

 

Wackor - Budapest, Wigwam, 2005. március 18.