Shock!

június 28.
vasárnap
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Aranylemez lett Németországban Doro első szólóalbuma

0122doroKomoly mérföldkőhöz érkezett Doro Pesch: az énekesnő aranylemezt vehetett át első szólólemeze, a Force Majeure németországi eladásai után.

1989-ben jelent meg a Warlock éléről ismert Doro Pesch első szólóalbuma, a Force Majeure. Ugyan nem kevés időbe telt, de a már a maga idejében is igen sikeres anyag most jelentős elismerést kapott: Doro a Universal berlini irodájában vehette át az eladások után járó aranylemezt. Ez jelenleg 250 ezer eladott példány után jár Németországban, és egyébként az ezt megelőző utolsó Warlock-lemez, az 1987-es Triumph And Agony is megkapta már korábban. „Nem jutok szóhoz, és nagyon boldog vagyok. Óriási köszönet illeti az imádott rajongóimat szerte a világon, meg persze a nagyszerű csapatomat is” – mondja az énekesnő.

A Force Majeure-ön olyan Doro-klasszikusok szerepeltek, mint a Save My Soul, az Angels With Dirty Faces, a Hard Times vagy a Procol Harum A Whiter Shade Of Pale-jének feldolgozása.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Winery Dogs - Budapest, Barba Negra Music Club, 2016. február 17.

 

The Treatment - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Red Dragon Cartel - Budapest, A38, 2014. május 5.

 

Jeff Loomis - Budapest, Dürer Kert, 2012. november 11.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Helloween - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.