Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

CD kritika tartalomböngésző

0-9ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Quimby: Diligramm

Kicsit elvont, kicsit rock'n rollos, kicsit ilyen, kicsit olyan. Gitár, bőgő, szaxi, dob meg egy rakat ütőhangszer és egyéb ínyencségek. Némelyik számnál a hajam égnek állt, hogy hogyan lehet ilyen zenét csinálni. Lehet.

megjelenés:
1997
kiadó:
PolyGram / 3T
pontszám:
- /10

Szerinted hány pont?
( 3 Szavazat )

Nekem például a hetes, kissé jazzbe hajló dal tetszik (Kaviár és bor). Mert ilyet is tudnak ők. Van ám önbizalma az énekesnek, mert ilyen anti-hanggal énekelni...

Ez a zene vagy maradéktalanul tetszik, vagy ki lehet kergetni vele a világból az. Döntse el ki-ki maga.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Royal Hunt - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Roger Waters - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 22.

 

Nevermore - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

A Life Divided - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2006. április 25.