Szinte napra pontosan négy év után újra Budapesten lép fel mindenki kedvenc southern rock csapata, a Kentuckyból származó Black Stone Cherry. A zenekar a Dürer Kertben koncertezik szeptember 16-án.

Szeptember 16-án ismét Budapesten koncertezik a Black Stone Cherry. A helyszín ezúttal a Dürer Kert lesz. A banda diadalmasan emelkedett felül az elmúlt néhány év nehézségein a Screamin' At The Sky című monumentális albummal, amelyet végre hazai deszkákon is bemutatnak élőben. „A lemez alapgondolata az alkalmazkodás és a továbblépés. Az elmúlt években sok minden eltűnt abból, amit gyerekkoromból ismertem. Elvesztettem az apámat, és most én vagyok a család legidősebb férfitagja – mondja Chris Robertson énekes-gitáros. – Sok sötétség van ezen az albumon, teljesen kitártam a lelkem, de mindig ott van a fény ígérete az alagút végén."
A zenekar az évek során számos arénát töltött meg főzenekarként vagy társ-headlinerként, és olyan nagyágyúkkal lépett színpadra, mint az Alter Bridge, a Theory of a Deadman, a Def Leppard, a Gov't Mule, a Nickelback, a Lynyrd Skynyrd, a Bad Company, a Motörhead, a Halestorm, a Stone Temple Pilots, a The Darkness és a ZZ Top.
Chris Robertsonék előtt a hazai Slowmesh játszik. Részletek itt.


