Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Nézd meg az Asphalt Horsement a Hard Rock Caféban!

Február 6-án a budapesti Hard Rock Caféban lép fel az Asphalt Horsemen, akik már nagyban dolgoznak régóta esedékes – és általunk is nagyon várt – első albumukon, méghozzá egy új dobossal megerősödve. A belépés ingyenes.

Az Asphalt Horsemen a stúdiómunkálatok közben, decemberben dobost cserélt, így már egy új ütőssel, a korábban a 440Hz-ben vagy a Schizoidban bizonyított Bencsik Istvánnal készítik a bemutatkozó lemezt, és természetesen ő játszik majd velük a szerdai bulin is. A Vörösmarty téri Hard Rock Caféban adandó koncertet a tervek szerint rögzítik is.

A debütáló lemez munkacíme Dozen, és pár részletbe bele is lehet hallgatni a zenekar ideiglenes weboldalán. A megjelenés időpontjáról egyelőre nem tudunk információkkal szolgálni, de reméljük, minél előbb hozzáférhető lesz az album, a részletek ugyanis roppant ígéretesek...

Lőrincz Károly énekessel készített tavalyi interjúnkat itt olvashatod.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Peter Gabriel - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. május 6.

 

Voivod - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Slayer - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Mercenary - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Solar Scream - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Whitesnake Tribute Band - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. május 4.