Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Július 22-én az Akvárium Klubban koncertezik a Saxon

A Saxon a brit heavy metal új hullámának egyik legfontosabb zenekara. Az 1976-ban alakult banda öt év után tér vissza hazánkba, ráadásul új albummal. A Carpe Diem bemutatójával július 22-én érkezik a legendás csapat az Akvárium Klubba.

1003saxon

A Biff Byford alapította Saxon 1976-os indulása óta Anglia egyik leghíresebb heavy metal zenekarává vált, a banda több mint 15 millió eladott albummal büszkélkedhet világszerte. A csapat 1996 óta változatlan felállásban játszik és folyamatosan koncertezik. Legutóbb hazánkban 2017-ben jártak a FEZEN-fesztiválon, így most közel öt éves szünet után köszönhetjük őket újra Magyarországon. A járvány okozta „kényszerpihenő" alatt pedig tétlenkedés helyett inkább a stúdióba vonultak, amelynek eredményeként 2021-ben egy feldolgozáslemezt jelentettek meg Inspirations címmel, idén pedig vadonatúj dalokkal jelentkeztek, Carpe Diem című albumukkal. Július 22-én az új album bemutatása mellett elhozzák legnépszerűbb dalaikat is az Akvárium Klubba.

Facebook-esemény

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

King 810 - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2015. február 5.

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Helstar - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.

 

Wackor - Budapest, A38, 2004. szeptember 29.