Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Ismét Budapesten Európa egyik legjobb bluesrock-formációja

Tavalyi, majdnem teltházas koncertjük után, Long Road Made Of Gold című új lemezével ismét hazánkba látogat a svéd bluesrock-zseni Kamchatka. Gyakorlatilag kisebb megszakításokkal egy éve úton van a zenekar, ami egyáltalán nem meglepő, hiszen hatalmas az érdeklődés irántuk egész Európában.

0202kamchatka

Kevés párja van az európai színtéren manapság a svéd Kamchatkának, ha feelinges, jammelős blues rockról beszélünk. A zenekar tavaly már adott egy nagysikerű koncertet Budapesten, most pedig ismét visszatérnek hozzánk: az idei buli március 1-jén, a Dürer 041-ben lesz. A mostani lemezbemutató turné állandó vendége a holland Boudewijn Vincent Bonebakker általa életre hívott Gingerpig lesz. Vincent ismerős lehet a metál világból, hiszen a súlyos Gorefest gitárosa volt. Rendkívüli korrekt bandáról van szó, akik koszos rockzenében utaznak, nem is akárhogy, hazai részről pedig a szintén új lemezes Ozone Mama fog melegíteni. Jegyek kaphatók elővételben a CDPincében, a Wave-ben és a tixa.hu felületén.

További részletek itt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Peter Gabriel - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. május 6.

 

Royal Hunt - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Eric Martin - Budapest, PeCsa Music Café, 2013. március 9.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Solar Scream - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Jerry Lee Lewis - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2010. október 31.