Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Harmadszor játszik idén Budapesten a The Dead Daisies

December 12-én ismét Budapesten játszik a The Dead Daisies. A helyszín ezúttal a Barba Negra lesz.

1223dd2

Idén már két koncertet is adott Budapesten a The Dead Daisies, ám a csapat télen triplázik a fővárosban: december 12-re egy harmadik bulit is tető alá hoztak nekik, ezúttal a Barba Negra Music Clubban. A csapat továbbra is az idei Burn It Down lemezt turnéztatja, a hazai előzenekar a Gépmadár lesz.

A belépőkhöz 7500 forintért lehet hozzájutni. Jegyek kaphatók a Barba Negra és az Eventim rendszerében, a tixa.hu oldalon, illetve a későbbiekben az ismert jegyirodákban is. Részletek itt.

 

Hozzászólások 

 
#1 bogar 2018-12-02 12:53
Szerintem túltolják a turnézást.
Kellene egy bitang erős lemez inkább, mert az előző igen halovány lett.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Treatment - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Whitesnake - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. július 13.

 

Thaurorod - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Die Hard - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Solar Scream - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.