Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Gamma Ray és Serious Black a Club 202-ben

November 8-án ismét Budapesten játszik a Gamma Ray. Kai Hansenék a beszédes elnevezésű Best Of The Best – Party Tour ’15 elnevezésű turné keretében jutnak el Magyarországra, méghozzá egy ígéretes vendégzenekar társaságában.

A Gamma Ray rendszeres vendég Magyarországon, és novemberben ismét eljutnak hozzánk. Az apropó ezúttal egy speciális turné, amely a január végén kiadott The Best Of Gamma Ray válogatáshoz kapcsolódik, illetve az aktuális újrakiadásokhoz, így igazi slágergyűjtemény várható a programban. Kai Hansenék vendégzenekara a Serious Black lesz a körúton, a Tad Morose volt frontembere, Urban Breed új csapata, akik év elején adták ki bemutatkozó nagylemezüket As Daylight Breaks címmel.

A buli helyszíne a Club 202, szervezője a Concerto, az elővételes jegyeket 5900 forintért lehet megvásárolni. A buli napján 6900 forintot kóstál a beugró. További részletek itt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Cloudscape - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Heathen - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Sodom - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Helloween - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Whitesnake Tribute Band - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. május 4.