Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Dopethrone a Dürerben

Október 26-án a Dopethrone fellépésével folytatódik az idei Desszert Feszt menüje. A kanadai zenekar a Dürer Kertben lép majd színpadra.

0509dopethrone

Eddig is elég impozáns volt már az idei Desszert Feszt fellépőinek listája, hiszen az augusztus elejétől november közepéig tartó rendezvénysorozat keretében olyan csapatok tették/teszik majd tiszteletüket Budapesten, mint az Om, az Eyehategod, a Church Of Misery, a Dopelord, az Inter Arma, a The Skull és az Earth. Emellett október 26-án ismét Magyarországon köszönthetjük Kanada minden bizonnyal legszétzuhantabb, legromlottabb zenekarát, a Dopethrone-t is.

A csapat jelenleg tavalyi Transcanadian Anger lemezét turnéztatja, és a pozvakowski., a Wasted Struggle, az UEUM és a BORU társaságában játszanak majd a Dürerben. Részletek itt.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
#1 Thasaidon 2019-10-17 12:47
Geci jó lesz. ^_^ Nem tudom, hogy fogok kibírni hét zenekart előtte, de oda fog verni, az hétszentség!
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Winery Dogs - Budapest, Barba Negra Music Club, 2016. február 17.

 

King 810 - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2015. február 5.

 

Anthrax - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Voivod - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Mercenary - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

ZZ Top - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2009. október 15.