Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Csütörtökön ismét Lord Of The Lost Budapesten

Jubileumi turnéra indul a német Lord Of The Lost. A csapat április 18-án Budapesten, a Barba Negrában is ismét fellép.

0415lotl

Az Iron Maiden turné, a nagy sikerű Blood & Glitter album és Weapons Of Mass Seduction feldolgozáslemez után jubileumi turnéval koronázza meg munkásságát a német csapat. A zenekar a The Raven Age, a Hell Boulevard és a Meteora társaságában érkezik hazánkba.

A H-MUSIC, a ROCK1, a BARBA NEGRA és az EXTRATOURS bemutatja:
Lord Of The Lost - 15 YEARS OF LORD OF THE LOST
Vendégek:
THE RAVEN AGE
HELL BOULEVARD
METEORA

2024.04.18.
Barba Negra

Részletek itt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Anna Murphy - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Orphaned Land - Budapest, Club 202, 2013. október 4.

 

Jeff Loomis - Budapest, Dürer Kert, 2012. november 11.

 

Nevermore - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Poisonblack - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Stuck Mojo - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 2.