Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Covenant-ünnep az Analogban David Vincenttel és Pete Sandovallal

A Covenant album dalaira építő műsorral érkezik nyár végén Budapestre az I Am Morbid. A zenekarban David Vincent mellett most Pete Sandovalt is ott találjuk.

0503iammorbid

Augusztusban különleges turnéra indul az amerikai I Am Morbid, amelynek budapesti állomása is lesz augusztus 15-én az Analog Music Hallban. A Morbidfest 2023 körút apropója pedig a emlékezetes és a death metal színtért meghatározó 1993-as Morbid Angel-lemez, a Covenant harmincéves jubileuma. A csapat élén a Morbid Angel alapító frontembere, David Vincent áll, ő maga hívta életre 2017-ben, és abban az évben már jártak is nálunk. A jelenlegi felállásban ráadásul Pete „Commando" Sandovalt, a zenekar klasszikus érájának legendás dobosát is ott találjuk. A négyesfogatot Bill Hudson (NorthTale, Doro, Circle II Circle) és Richie Brown (Trivium, Exmortus, The Absence, Mindscar) gitárosok teszik teljessé.

A Covenant album dalai mellett a Vincent-éra további klasszikus Morbid Angel-témái is felcsendülnek majd. A vendégzenekar az olasz Embryo és a hazai Exodikon lesz. Részletek itt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Thaurorod - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

After All - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Whitesnake Tribute Band - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. május 4.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.