Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Búcsúzz el a KISS-től az Arénában!

Július 14-én lesz a KISS búcsúturnéjának budapesti állomása. A koncert bemelegítő bandája a Dirty Honey.

1103kiss

Csütörtökön Budapesten lép fel a KISS. Az először 2020-ra fellőtt magyarországi buli a zenekar utolsó világ körüli turnéjának része, amely természetesen még hosszasan eltart majd, de szinte biztos, hogy nálunk utoljára lehet megnézni Paul Stanley, Gene Simmons, Tommy Thayer és Eric Singer négyesfogatát. A csapat az egész karriert felölelő best of műsorral érkezik majd hazánkba a szokásos óriási látványosságok kíséretében.

A KISS nyitóbandája a Dirty Honey lesz. Az eredetileg kitűzött dátumokra megvásárolt jegyek természetesen automatikusan érvényesek most is. Részletek itt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Uriah Heep - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. szeptember 21.

 

Riverside - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 6.

 

Thaurorod - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Sodom - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Wackor - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.

 

Wackor - Budapest, Wigwam, 2005. március 18.