Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Zongoraművésszel közös performansz vár a Metallicára a Grammy-gálán

Egy neves kínai zongoraművésszel, Lang Langgel közösen lép majd színpadra a Metallica az 56. Grammy-díjátadón, amelyet január 26-án rendeznek a Los Angeles-i Staples Centerben. A csapat utoljára huszonkét évvel ezelőtt játszott a gálán.

„Ez a fellépés igazán különleges lesz. Lang Lang számos színpadon fellépett már szerte a világon, így például többek között a 2008-as pekingi olimpia megnyitóján, egy állami vacsorán a Fehér Házban, világversenyek ünnepségein, illetve a Nobel-díjhoz kapcsolódó koncerten Stockholmban”, áll a Metallica nyilatkozatában. „Nagyon büszkék vagyunk rá, hogy a Through The Never filmzenealbumát is jelölték Grammyre a legjobb csomagolás kategóriájában, és reménykedünk barátaink, a Turner Duckworth győzelmében is, akik a Death Magnetic borítóját tervezték, és szintén hazavihették a minigramofont 2009-ben.”

Egyelőre nem tudni, pontosan mit játszik majd Lang Lang a Metallicával.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
+1 #7 Sárvári Gábor 2014-01-10 08:43
A One-t játsszák, az elején a zongorista kísér James énekel, és a két lábdobos résznél lép be az egész banda! Ja nem! Ez már volt! Akkor . . . .
Idézet
 
 
+5 #6 kéjsóvár bohóc 2014-01-08 20:13
Inkább lemez lenne performansz helyett!
Idézet
 
 
+4 #5 a.75 2014-01-08 14:08
Idézet - Zsolti:
Az Unforgiven III-on kívül van zongorás daluk?

Nem hiszem, de ha hegedűn, brácsán, szitáron, csellón (stb) lehet Metallicát játszani, akkor zongorán is.
Idézet
 
 
+3 #4 Zsolti 2014-01-08 12:39
Az Unforgiven III-on kívül van zongorás daluk?
Idézet
 
 
+2 #3 T.G. Nagaarum 2014-01-08 11:03
Idézet - a.75:
Idézet - T.G. Nagaarum:
A legjobb csomagolás kategóriája a Grammy-n olyan, mint egy tárlaton a festmények kereteinek a díjazása?
Tehát van egy paca a vászon közepén, de azért szép drágakövekkel van kirakva az aranyozott keret. Tehát jár a díj... Fasza :-D

Ez valóban egy kicsit furán lett fordítva.
Best Recording Package a kategória neve

Nem a fordítással van bajom, hanem a ténnyel magával.
Idézet
 
 
+3 #2 a.75 2014-01-08 10:55
Idézet - T.G. Nagaarum:
A legjobb csomagolás kategóriája a Grammy-n olyan, mint egy tárlaton a festmények kereteinek a díjazása?
Tehát van egy paca a vászon közepén, de azért szép drágakövekkel van kirakva az aranyozott keret. Tehát jár a díj... Fasza :-D

Ez valóban egy kicsit furán lett fordítva.
Best Recording Package a kategória neve
Idézet
 
 
+11 #1 T.G. Nagaarum 2014-01-08 10:30
A legjobb csomagolás kategóriája a Grammy-n olyan, mint egy tárlaton a festmények kereteinek a díjazása?
Tehát van egy paca a vászon közepén, de azért szép drágakövekkel van kirakva az aranyozott keret. Tehát jár a díj... Fasza :-D
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Deep Purple - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. február 17.

 

Helstar - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Marty Friedman - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Riverside - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 6.

 

Watch My Dying - Gödöllő, Trafó, 2003. május 23.