Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Warlord: Wehrkamp és Zonder együtt a ritmusszekcióban

0308warlordGary Wehrkamp, a Shadow Gallery gitárosa áll majd a Warlord színpadán basszerként a csapat idei európai turnéján. A kultikus amerikai heavy metal csapat ritka vendég a kontinensen, így mindenképpen érdemes lesz elcsípni őket annak, aki teheti.

Philip Bynoe basszusgitáros Steve Vai csapatának elfoglaltságai miatt nem tudja vállalni a Warlord régóta várt európai fellépéseit, így a ritmusszekcióban Gary Wehrkamp, a Shadow Gallery gitáros/billentyűs mestere segíti majd Mark Zondert a koncerteken a négy húron – jelentette be a patinás Los Angeles-i heavy metal banda. A csere csak időleges, a Warlord főállású basszere továbbra is Bynoe marad.

A zenekar tavaly The Holy Empire címmel jelentetett meg nagylemezt. Európai turnéjuk júliusban esedékes, ott lesznek többek között az idei Bang Your Head fesztiválon és a Headbangers Open Airen is, de emellett több önálló klubbuli is várható. Hozzánk egyelőre Thesszalonikiben játszanak a legközelebb, de hátha jönnek közelebb is...

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Solar Scream - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Wisdom - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 14.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.

 

Watch My Dying - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.