Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Visszatér Chicago legbetegebb zenekara

0829dopeBlood Money címmel jelenik meg jövő tavasszal a chicagói indusztriális metalos Dope új albuma a Steamhammer/SPV gondozásában. A lemezről egy dal máris meghallgatható Selfish címmel.

No Regrets címmel, 2009-ben adott ki utoljára albumot a chicagói Dope, akik Európában sosem számítottak különösebben ismertnek, most azonban, a frissen megkötött SPV-szerződésnek köszönhetően ez a helyzet akár változhat is. A zenekar új albuma Blood Money címmel jön ki 2015 tavaszán a német kiadónál, és a Selfish című dal máris meghallgatható róla.

A Dope az utóbbi években szünetet tartott, most azonban komoly aktivitást ígérnek a következő időszakra. Ennek első jele egy amerikai turné lesz a (HED) P.E. társaságában, akikről szintén nem tegnap hallottunk utoljára…

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Fates Warning - Budapest, A38, 2013. október 16.

 

Mercenary - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Jerry Lee Lewis - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2010. október 31.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.

 

Wackor - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.