Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Visszakanyarodtunk a gyökereinkhez”

Szeptember 14-én jelenik meg a Pyrexia új albuma, az Unholy Requiem. A címadó szám máris meghallgatható.

0808pyrexia

Ősszel friss nagylemezzel jelentkezik a New York-i death metalos Pyrexia. A gitáros Chris Basile producerkedésével pyrexia_ckészített albumot a zenekar a klasszikus hangzásvilághoz való visszatérésnek ígéri. „Visszakanyarodtunk a gyökereinkhez", mondja Chris. „Koszos, nyers, büntető album ez, tökéletesen megmutatja a zenekart. Éhes lemezt készítettünk, amelyet fájdalom, verejték és blastbeatek diétáján neveltünk."

A dallista az alábbi:

01. Angels Of Gomorrah
02. Blood To Ash
03. Moment Of Violence
04. Path Of Disdain
05. The Annointed
06. The Fall Of Eden
07. Unholy Reqiuem
08. Wrath

A címadó szám máris meghallgatható. A Pyrexia novembertől Európában turnézik a Pathology, az Epicardiectomy, a Kraanium és a Sinaya társaságában.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Iron Maiden - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Peter Gabriel - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. május 6.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Megadeth - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Nevermore - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Muse - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 15.