Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Via Doloris: black metal a Satyricon volt turnégitárosától

For The Glory címmel jelenik meg a Via Doloris első albuma. A norvég gitáros, Gildas le Pape által megálmodott lemezen vendégként a Satyricon ikonja, Frost dobol.

0122viadoloris

viadoloris_cA Satyricon korábbi turnégitárosa, a Pestet is megjárt Gildas le Pape énekes/gitáros/basszer a Via Doloris projekt motorja és főnöke, amelynek a Season Of Mistnél érkezik első nagylemeze március 20-án. A lemezt Frost (Satyricon, 1349) dobolta fel.

A dallista az alábbi:

01. Communion (06:29)
02. Un Franc Soleil (06:58)
03. Omniprésents (07:26)
04. For The Glory (07:38)
05. Ultime Tourment (10:12)
06. Visdommens Vei I (07:11)
07. Visdommens Vei II (02:05)

Az első előzetes dal For The Glory címmel máris meghallgatható.

 

Hozzászólások 

 
#1 Edm111 2026-01-22 09:52
Járt Pesten? :D
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Eric Martin - Budapest, PeCsa Music Café, 2013. március 9.

 

Mátyás Attila Band - Budapest, A38, 2011. július 2.

 

Stratovarius - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.