Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Vendégek hadseregével ünnepel az Omen

Nagyszabású lemezbemutatót rendez karácsonykor a budapesti Club 202-ben az Omen. A koncerten a zenekar mellett számos neves vendég is felbukkan majd. A jegyek elővételben 2000, a helyszínen 2500 forintba kerülnek.

December 26-án, a Club 202-ben tartja lemezbemutató koncertjét az Omen, akik idén parádés visszatérést produkáltak a Nomen Est Omen lemezzel, és a napokban több, régóta nem kapható klasszikus albumuk újrakiadása is a boltokba került.

A december 26-ai koncerten csendül majd fel először élőben a Daczi Zsolt emlékére írt Jó utat barátom című dal, amelyben a csapat több énekes barátja is felbukkan. Ott lesz Rudán Joe, Kalapács József, Katona Főnök, Gubás Tibor és Molics Zsolt is, akik egy Omen dalt is énekelnek majd a közös fellépésen kívül. A banda bízik benne, hogy a szívrohama után lábadozó Deák Bill Gyula is tiszteletét tudja tenni a koncerten, de ez értelemszerűen még nem biztos.

Az Omen nyáron rendhagyó módon az egész Nomen Est Omen anyagot megklipesítette, a végeredmény alább megtekinthető. Nagyfi Lacival készített aktuális interjúnkat itt olvashatod.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
#1 Joel Simoni 2012-12-19 10:05
Nem sok jelentősége van, de nem a Red Heart fog nyitni, ha nem a Milf Magnet. Az Omen fb oldalán legalább is ez szerepel.

Kíváncsi leszek a Milf Magnet szereplésére, nagyon jó névválasztás egyébként, de ilyen névvel minimum úgy kéne a tagoknak kinéznie, mint a Steel Panther-es arcoknak...
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Red Dragon Cartel - Budapest, A38, 2014. május 5.

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Depeche Mode - Budapest, Puskás Ferenc Stadion, 2013. május 21.

 

Eric Martin - Budapest, PeCsa Music Café, 2013. március 9.

 

Leander Rising - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. február 7.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.