Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Végre Budapesten koncertezik az Exhorder

Augusztus 12-én Budapesten koncertezik az Exhorder. A New Orleans-i groove/thrasherek első ízben jutnak el Magyarországra.

0509exhorder

Tavaly megjelent Defectum Omnium lemeze után sem tétlenkedik az amerikai thrashveterán Exhorder. A nyári turnékörben Budapest is helyet kapott, így augusztus 12-én a Barba Negrában lép fel a zenekar, több vendég társaságában. Részletek itt.

Az Exhorder jelenlegi felállásában Kyle Thomas énekes/gitáros képviseli a klasszikus felállást, társai Jason Viebrooks basszer, Sasha Horn dobos, illetve Pat O'Brien gitáros. Utóbbi egy ideig csak az Egyesült Államokban játszhatott velük korábbi balhéi miatt, ám a tavaszi spanyol és portugál koncerteken már ő gitározott a csapatban, így okkal feltételezhető, hogy nyáron nálunk is vele lépnek majd színpadra.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Winery Dogs - Budapest, Barba Negra Music Club, 2016. február 17.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Voivod - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Symphony X - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Sodom - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.