Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Valami súlyosat akartok? Megkapjátok!”

Máris stúdiózik a svéd power/doomster Grand Magus, akik valamikor 2014 elején jelentetik meg következő lemezüket a Nuclear Blastnél. A banda ismét Nico Elgstrand producerrel és Staffan Karlsson hangmérnökkel melózik a friss dalokon Halmstadban, a Sweetspot stúdióban, akárcsak a legutóbbi The Hunt lemez esetében.

„Harcosok, elérkezett az idő!”, mondja a munkálatokról a Spiritual Beggarsből is ismerős Ludwig Witt dobos. „Kicsit csendesen mentek mostanában mifelénk a dolgok, de ismertek minket annyira, hogy nem ülünk a babérjainkon. Megírtuk az új albumunkat, és szeptember 2. óta a stúdióban dolgozunk rajta. Az eredmény olyan lesz, amire megéri várakozni, és ezt nyugodtan vehetitek ígéretnek. Valami súlyosat akartok? Megkapjátok! Ez lesz az eddigi legjobb lemezünk!”

A zenekar hangsúlyozza, hogy a készülő anyag extra módon erőteljesnek ígérkezik, és soha korábban nem kreáltak még annyira gyilkos gitárhangzást sem, mint most. Kíváncsian várjuk…

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

The Treatment - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Slayer - Tokaj, Hegyalja Fesztivál, 2011. július 15.

 

Overkill - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Jerry Lee Lewis - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2010. október 31.