Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Újra Magyarországon játszik a Rage

Ugyan még 2019 felénél sem járunk, már a jövő évi koncertszezon is formálódik: jövő februárban ismét Budapesten koncertezik a Rage, méghozzá a Serenity és a Vanish társaságában.

0510rage

2020-ban új lemezével indul turnéra a Rage. A német heavy metalosok Wings Of Rage címen adják majd ki az albumot, és a koncerteken szintén fő fellépőként játszik mellettük az osztrák szimfonikus metalbanda, a Serenity, és vendégként lép fel a modern power metal dalokat előadó, német Vanish is. A turnénak magyar állomása is lesz: 2020. február 20-án a Dürer Kertben játszanak.

A jegyvásárlás hamarosan indul, a belépők elővételben 6500 forintba, a koncert napján 6900 forintba kerülnek. További információk itt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Alter Bridge - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Depeche Mode - Budapest, Puskás Ferenc Stadion, 2013. május 21.

 

A Life Divided - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2007. július 11.

 

Watch My Dying - Budapest, Almássy téri Szabadidőközpont, 2007. március 23.

 

Wackor - Budapest, Wigwam, 2005. március 18.