Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Újra aktív a nu metal érájának tragikus sorsú csapata

Ismét újjáéledt és koncertezni kezdett a kaliforniai Snot. Az annak idején tragikus módon derékba tört karrierű zenekarban Andy Knapp áll a mikrofonnál.

0120snot

Harmadszorra is újjéledt a Santa Barbara-i Snot. A zenekarban Mikey Doling és Donny Mayo gitárosok, John „Tumor” Fahnestock basszer és Jamie Miller dobos képviselik a korai felállást, a mikrofonnál pedig az ismeretlen Andy Knapp áll. A napokban már több koncertet is adtak vele hazai pályán, alább megtekinthető pár felvétel. Ezután további aktivitások várhatók tőlük az idei évben, többek között egyes európai fesztiválokon is.

A Snot annak idején a kaliforniai nu metal színtér elsővonalas csapatai közé tartozott, de énekesük, Lynn Strait 1998-ban elhunyt egy tragikus autóbalesetben, így sosem válthatták valóra a bennük rejlő komoly ígéretet. A zenekar később kétszer is újraindult, de egyik nekifutás sem bizonyult tartósnak.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
#2 Martin 2025-01-21 19:43
A Drowning Poolnak is hasonló pályaíve volt, bár ők azt hiszem minden albumot másik énekessel vettek fel.
Idézet
 
 
#1 Edmond 2025-01-21 14:19
Soha nem hallottam róluk, de tényleg többre lett volna hivatott a csapat.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Royal Hunt - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Cloudscape - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Nickelback - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. november 8.

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Wackor - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.