Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Újjáalakult a Sister Sin

0303sistersinVisszatér a Sister Sin. A svéd metal’n’rollerek öt év szünet után élednek újjá a fesztiválszezonra.

2015-ben szenderült jobblétre a svéd Sister Sin, akik akkor kimerültséggel magyarázták szétszéledésüket. Liv Jagrell énekesnő azóta saját bandája, a Liv Sin élén próbált boldogulni, ám miután december 20-án bejelentette, hogy a zenekar két tag távozása után szünetet tart, már sejteni lehetett, mi következik. A tippek be is jöttek: a Sister Sin bejelentette visszatérését, méghozzá klasszikus felállásában, Liv mellett Jimmy Hiltula gitárossal, Andreas Strandh basszerrel és Dave Sundberg dobossal.

A csapat egyelőre két svéd fesztiválfellépést jelentett be júliusra, a gävle-i Gefle Metal Festivalon, illetve a knislinge-i Helgeåfestivalenen, de ezeket hamarosan további bulik követik majd. Egyelőre nem tudni, követi-e új lemez a legutóbbi, 2014-es Black Lotust, és ha igen, mikor.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Iron Maiden - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Perfect Symmetry - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Fates Warning - Budapest, A38, 2013. október 16.

 

Lillian Axe - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2007. július 11.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2006. április 25.