Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Újból Magyarországon játszanak a death metal királyai

November 27-én története során negyedszer lép fel Budapesten az idei új albumával a szakmát és a közönséget is rendesen megosztó floridai death metal legenda, a Morbid Angel. David Vincenték a Club 202-ben adnak koncertet, az előzenekarok egyelőre nem ismertek.

Habár a nyolc év lemezínség után kiadott Illud Divinum Insanus minden bizonnyal az év legvitatottabb albuma, ez aligha tartja majd vissza a Morbid Angel közönségét, hogy ismét megnézze élőben a legendásan pusztító csapatot. A banda eddig 2004-ben, 2005-ben és 2006-ban játszott Magyarországon, az utolsó két alkalommal már az eredeti frontemberrel, David Vincenttel, aki az új lemez hangzásvilágán is nagyban otthagyta a bélyegét. Ellenben ez lesz az első olyan hazai Morbid Angel koncert, ahol nem a hátproblémákból lábadozó Pete Sandoval, hanem Tim Yeung dobol majd.

A koncertre a jegyek november 2-áig 5500 forintba kerülnek. További információk hamarosan nálunk és a Concerto honlapján.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Nickelback - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. november 8.

 

Helstar - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Nitzer Ebb - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Die Krupps - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Wendigo - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.

 

Wackor - Budapest, A38, 2004. szeptember 29.