Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Új elemekkel akartam színesíteni a zenémet, miközben fejlesztem az ismert hangzásomat és stílusomat”

Exosphere címmel új dalt mutatott be Gus G. A gitáros ezúttal instrumentális formában fejezte ki gondolatait.

0402gus

Karrierje során először használt héthúros gitárt egy dalt felvételeihez Gus G. A Firewind gitárosa – aki egy ideig Ozzy Osbourne-nal is játszott – ezúttal instrumentális számmal jelentkezett, és még lapul néhány hasonló a tarsolyában – egyelőre nem tudni, hogy ezek önállóan látnak-e majd napvilágot a közeljövőben, vagy egy teljes lemezt rak belőlük össze Gus. „Új elemekkel akartam színesíteni a zenémet, miközben fejlesztem az ismert hangzásomat és stílusomat”, mondja.

A felvételek során Dennis Ward basszer és Vincent Velazco dobos segítette Gust. A végeredmény máris meghallgatható.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

King 810 - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2015. február 5.

 

Helstar - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Mátyás Attila Band - Budapest, A38, 2011. július 2.

 

Sting - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 30.

 

Magma Rise - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Wackor - Budapest, Kultiplex, 2005. október 8.