Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Új dobos és friss dal a Kiestől

Dobost cserélt a Kies: Botlik Matyi ült a dobcucc mögé, és máris elkészült az első közös dal és klip.

1219_kies

„A Nem félek az első dal, ami az új dobosunkkal Botlik Matyival készült, akit a Grenmából is ismerhettek. Matyi óriási lendületet hozott a csapatba. Nagyon sok dolog történik jelenleg körülöttünk, mind a zenekar tekintetében, mind a magánéletünkben, és ez a dal ennek a lenyomata. Az élet folyton hoz kihívásokat, amikkel meg kell küzdeni, de igyekszünk úgy hozzáállni a dolgokhoz, hogy kihozzuk belőle a maximumot, ne féljünk tőle és feleslegesen ne görcsöljünk rajta. Ezt a hangulatot próbáltuk a videóval is visszaadni. Ezzel a számmal jutottunk be a Dal 2022-be is, így kíváncsian várjuk mit tartogat még a jövő."

A zenekar idén év elején egy háromdalos, friss EP-vel jelentkezett, tavaly A Dal műsorban találkozhattunk velük, legutóbbi nagylemezük pedig bő egy évvel ezelőtt jelent meg.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anthrax - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Cloudscape - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Megadeth - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.

 

Wackor - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.