Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Tygers Of Pan Tang: készül az új lemez, Electrifyed címmel itt az első single

Electrifyed címmel új dallal jelentkezett a Tygers Of Pan Tang. A kultikus NWOBHM-csapat új albuma még valamikor idén megjelenik.

0311topt

A 2023-as Bloodlines album folytatásán dolgozik a Tygers Of Pan Tang. Az egyelőre cím nélküli album még valamikor az idei év során megjelenhet, és új gitáros debütál majd rajta az alapító Robb Weir oldalán a Francesco Marrast váltó John Foottit személyében.

A zenekar most az Electrifyed című dalt tette közzé első fecskeként a lemezről, további részletek remélhetőleg hamarosan. A Tygers Of Pan Tang a legutóbbi turnén, karrierje során első ízben Budapesten is fellépett.

 

Hozzászólások 

 
#1 Tulus 2026-05-05 18:10
végre egy jó hír! NWOBHM forever!
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

King 810 - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2015. február 5.

 

Anna Murphy - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Helstar - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Rise Against - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Symphony X - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Amorphis - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.